Аль-Наср з голом Роналду розгромив Аль-Іттіфак у дебютному матчі Піолі

Криштиану Роналду. Фото — Getty Images

У 4-му турі чемпіонату Саудівської Аравії Аль-Наср на виїзді здобув перемогу над Аль-Іттіфаком (3:0), який очолює Стівен Джеррард.

Рахунок було відкрито на 33-й хвилині гри – Кріштіану Роналду реалізував пенальті. Після перерви перевагу гостей зміцнили Салем Аль-Найді та Андерсон Таліска – в обох випадках асистентом виступив Садіо Мане.

Це був дебютний матч для Стефано Піолі біля керма Аль-Насра. Нагадаємо, що італійський фахівець змінив екс-наставника Шахтаря Луїша Кастру, під керівництвом якого Аль-Наср провалив старт сезону (розгром у фіналі Суперкубку від Аль-Хіляля та лише одна перемога у трьох матчах чемпіонату).

Свій наступний матч Аль-Наср проведе у рамках Кубка Короля (аналог національного кубка країни) – 23 вересня підопічні Піолі зіграють у гостях проти Аль-Хазму. Аль-Іттіфак того ж дня зіграє з Аль-Адалхом.